Sportovní poradenství

Nabízím Vám své odborné znalosti .

Pro všechny zájemce, hráče, sportovce, trenéry, rodiče, sportovní kluby i začínající  hokejové agenty a další. Pomohu Vám řešit vše, co souvisí s sportem, i to co ho může ovlivňovat. Zvážíme příležitosti.

Předložím Vám různé možnosti řešení, srozumitelně vysvětlím všechny výhody i úskalí a pak společně vybereme optimální řešení.

Poradenství zaměřené na výkonnost je pokusem pomoci jednotlivcům identifikovat a uvědomit si silné i slabé stránky své výkonnosti a umožnit najít způsob, jak využít svých silných stránek a překonat stránky slabé, v zájmu zlepšení své výkonnosti.

Psychycké procesy se výrazně podílejí i na osvojení a zdokonalování pohybového základu. Psychycký rozvoj, už i pro děti od 9.let. Regulace aktuálních psychyckých stavů.

Opravdu můžete věci změnit! Budete se cítit lépe.

Scouting. Výstupní hodnocení sportovce po pozorování při hře. / Pro kluby, rodiče i hráče / Řeknu vám, co jiní neříkají.

Pro kluby : hokejový analytik pro / trénink, hráče, trenéry, analyzovat se dá vše pro zlepšení v každém detailu práce v klubu. Maličkosti rozhodují o vítězství a porážce!

Starat se o druhé - smysl mé práce!

Nevíte si rady - poraďte se! Kdykoliv i online!

Mgr. Luděk Vojáček  Diplom. psycholog a pedagog, trenér ledního hokeje licence " A". Mentální kouč,  Agent . Bohatá praxe, obrovské zkušenosti.