Luděk Vojáček agent

Rád bych se Ti představil jako profesionální zástupce sportovců.

V roce 2000 jsem začal pracovat jako profesionální agent.

Jsem pevně přesvědčen, že vše závisí na lidech. Vybrat si toho správného agenta je důležitým rozhodnutím, které může mít dlouhodobý dopad na Tvoji kariéru. Potřebuješ si zvolit někoho, komu můžeš věřit a kdo pro Tebe bude tvrdě pracovat bez ohledu na to, na jakém stupni svého profesionálního rozvoje se právě nacházíš. Jsem tady pro ty hráče, kteří chtějí a očekávají něco víc než tradičního sportovního agenta. Pokud jsi si ještě nevybral agenta, nebo jestliže nejsi spokojen se svojí současnou volbou, zvaž prosím výhody spolupráce se mnou.

V současnosti spolupracuji s  profesionálními sportovci, kteří hrají různé soutěže doma i v zahraničí a s mladými , kteří teprve svůj talent rozvíjejí.

Základní filozofii je bezvýhradný závazek vůči klientům a jejich kariéře.Základem tohoto závazku je můj vlastní přístup. Jsem si vědom toho,že sportovec má při výběru svých zástupců mnoho možností, a snažím se proto osvědčit se ve věci služeb pro své klienty doslova každý den. Jsem přesvědčen o tom, že si hráč zaslouží a měl by očekávat čestné jednání, kvalitní zastupování, usilovnou práci, neomezený přístup k mým službám a moji stoprocentní angažovanost během celé sportovní kariéry. 

Právě nyní je čas plánovat Tvoji kariéru. Ať už jsi na začátku, na vrcholu či v závěru své sportovní dráhy. Výběr agenta je důležitou osobní volbou založenou na mnoha okolnostech. Z toho hlediska slouží tento dokument pouze jako základní informace. Rád bych se s Tebou blíže seznámil a prodiskutoval s Tebou otázky Tvých cílů a představ o budoucnosti. Jsem si jist, že jako Tvůj agent můžu přinést a přinesu pozitivní změny ve Tvé kariéře. Doufám, že se nad touto nabídkou vážně zamyslíš.

Pokud máš zájem projednat se mnou otázky Tvoji profesionální budoucnosti, nebo získat další informace, můžeš mě kontaktovat na  telefonním čísle

 

Mgr.Luděk Vojáček

 

Trošku historie: 

Luděk Vojáček:

 

 

Fotogalerie